Szabóság - ruhajavítás
Függöny, védőhuzat varró, készítő munkatár

Függöny, védőhuzat varró, készítő munkatárs

Munkájára igényes, függöny, védőhuzat -, lakástextil varró, készítő , szaktársat keresünk igényes munkákra, minimum 3-5 éves szakmai gyakorlattal.

A munkavégzés Budapesten, a Blaha Lujza tér közelében lévő szabó-varró manufaktúrában történik.
Fő vagy részmunkaidő, mellékállás, hétvégi munka, vagy vidékről akár 2 naponta bejárással, plusz jövedelem.

Feladatok:
Sötétítő -, bársony-, színpadi-, védőhuzatok , lakástextilek , méretre készítése, védőhuzatok varrása. Hangszigetelő-, árnyékoló függönyök készítése.

Munkarend:
heti 3-5 nap, napi 4-10 óra, vagy akár 2 naponta is dolgozhat. A munkaidő beosztást rugalmasan kezeljük, minden esetben egyeztetünk, megbeszéljük.

Nyitva tartásunk:
Hétköznap 8-20 óráig, szombat 9-18, vasárnap 10-18 óráig

Munkaidő és beosztás előzetes megegyezéssel a megrendelések mennyiségétől és a határidőktől függően megbeszélés szerint.

Amit nyújtunk:

  • - Jó kereseti lehetőség , heti fizetés, betanulási pótlék, minőségi -, átadási prémium
  • - jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör
  • - változatos munkák folyamatosan
  • - rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni.
  • - jól felszerelt, klimatizált műhely
  • - vidékieknek útiköltség térítés 80%
  • - bejárás akár 2 naponta
  • - segítünk a szállás intézésében, férfiaknak albérlet a közelben.

Elvárás:

  • - Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • - min. 5 éves tapasztalat
  • - igényes, precíz munkavégzés
  • - fejlődni és tanulni vágyás
  • - rugalmasság, nyitottság új dolgok iránt

Lehetőleg arcképes szakmai önéletrajzot kérünk e-mailen, vagy az alábbi postai címre várjuk:

Textilklinika - Szolgáltató Centrum
1072. Budapest, Akácfa utca 41.
Forrai Péter - 30/944-99-44

1072. Bp. Akácfa u. 41.  Telefon:  06-1 / 478-0000; Mobil:  06-20/ 478-0000; 06-30/ 478-0000

Cégcsoportunk:
Energy Szabóság és Divatszalon

Ruhaklinika ruhaalakítás, ruhajavítás, ruhatisztítás
Szolgáltató Centrum  - lakossági szolgáltatások
Hő és hangszigetelőfüggöny - térelválasztók