Szabóság - ruhajavítás
Vizuális kommunikáció, grafikus csoportvezető

Textilklinika és Szolgáltató Centrum folyamatos fejlődéséhez keresünk egy talpraesett, határozott kollégát vizuális kommunikáció, grafikusi csoportvezetőnek
... ha szeretnél részese lenni egy jó csapatnak, és vezetőként meg tudod állni a helyed, akkor Téged keresünk!

Feladatok, amiben Rád van szükségünk:
- külsős grafikusok munkájának koordinálása, munkák kiadása, elszámoltatás
- kreatív feladatok kidolgozásának lebonyolítása
- segíteni, esetleg részt venni a grafikus munkájában
- készülő anyagok folyamatos ellenőrzése a hibátlan végtermék érdekében
- a kiírt feladok betartása és betartatása, célok konkretizálása
- Weboldalaink tipográfiai tervezése, grafikák,ilyen volt, ilyen lett fotók készítése webre
- Hírlevelek, bannerek,kivetítőre szórólapok, nyomdai anyagok tervezése
- látványtervek készítése

Veled szemben támasztott alapvető elvárások, kompetenciák:
- Photoshop, Coreldraw, Adobe Illustrator haladó szintű használata
- csoportvezetésben szerzett tapasztalat
- min. 3-5 éves szakmai tapasztalat
- kreativitás
- kiváló írásbeli és szóbeli kifejező készség

...és amitől nálunk a legjobb lehetsz:
- képes vagy magasra állítani a mércét
- hatékony szervező vagy
- tudsz távlatokban gondolkodni
- értesz a grafikához és tipográfiához
- szorgalmas és gyors vagy
- kész vagy arra, hogy részt vállalj a dicsőségből, de vállald a felelősséget a kudarcért
- nehezen jössz ki a sodrodból

telefon: Forrai Péter: 30/944-9944

1072. Bp. Akácfa u. 41.  Telefon:  06-1 / 478-0000; Mobil:  06-20/ 478-0000; 06-30/ 478-0000

Cégcsoportunk:
Energy Szabóság és Divatszalon

Ruhaklinika ruhaalakítás, ruhajavítás, ruhatisztítás
Szolgáltató Centrum  - lakossági szolgáltatások
Hő és hangszigetelőfüggöny - térelválasztók