Szabóság - ruhajavítás
Friss nyugdíjas adminisztratív műszakvezetőt keresünk

Cégünk - Ruhaklinika - Szabóság - Szolgáltató Centrum

Folyamatosan növekvő megrendelői körünk igényes kiszolgálására ,a folyamatos munkavégzésre és a helyettesítések megoldására létszámot bővítünk.

A megrendelőink elvárásai : Minőség - Megbízhatóság - Garancia !

Friss nyugdíjas, rész-, teljes munkaidős , másodállás, folyamatos műszak, délutános, hétvégi munka. Munkájára igényes, adminisztratív műszakvezető munkatársat keres.
Heti 30 - 50 órában (heti 4 -5 munkanap )

Az emberek , kollégák , megrendelők kezelésében ,tapasztalt , megbízható, határozott,vidám természetű, Csapatjátékos, akkor megtalálta a munkahelyét.

Feladatok:

  • Alakító varrók , szabómesterek munkájának a segítése ,munkafeltételeik biztosítása és a minőségi munkavégzés felügyelete .
  • A leterheltségek és a szakmai képességek szerinti munkakiadás.
  • Munkalap készítése számítógépen.
  • Rendelésfelvétellel kapcsolatos szakmai egyeztetések a munkát felvevő szabómesterrel .
  • Határidők pontos betartása és betartatása !
  • Kapcsolattartás a részterületek vezetőivel .

Elvárások:

  • Termelésben , szolgáltatásban szerzett gyakorlat .
  • Ruhaipari -, Textil anyagokhoz affinitás ,
  • Szép érzék ..a rend szeretete ...
  • Legalább középiskolai végzettség(szakirányú végzettség , vállalkozói múlt előny)
  • Konkrét , a munkavégzéssel , az elvégzendő feladattal kapcsolatos , határozott kommunikációs készség
  • Számítógép , Excel , Word..mailek , levelezés, .stb. ill.
  • CRM ügyfélszolgálati és termelés irányítási szoftver használatának az elsajátítása, tanulási , fejlődési szándék.

Szükséges képességek:

  • Elhivatottság ,Célorientáltság
  • Agilitás, példamutatás,
  • Jó szervezőkészség, lojalitás
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, és főleg kitartás,

Amit kínálunk:

  • Belvárosi munkahely , Útiköltség térítés ,
  • Családias légkör, jó csapat ,
  • Rugalmas munkaidő , természetbeni juttatások,
  • heti masszázs...rendelhető ebéd...stb.

Cégünk a vállalkozói / versenyszférában , Szolgáltatásban működik .
Az elégedett Megrendelők által kifizetett díjakból tudunk fizetést adni , jutalmazni.
Eredmény orientált napi elszámolás , heti kifizetéssel az elvégzett feladatok , munkalapok alapján
Teljesítmény arányos bérezés. 3 hónap betanulási pótlék után , a minőség ill. a megbízhatóság alapján prémium.

Kereseti lehetőség: 80.000-160.000 Ft

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és kísérő levelét (írja meg a kérdéseit) !
A tárgyban tüntesse fel: Adminisztratív műszakvezető

Szeretettel és sok munkával várjuk !

1072. Bp. Akácfa u. 41.  Telefon:  06-1 / 478-0000; Mobil:  06-20/ 478-0000; 06-30/ 478-0000

Cégcsoportunk:
Energy Szabóság és Divatszalon

Ruhaklinika ruhaalakítás, ruhajavítás, ruhatisztítás
Szolgáltató Centrum  - lakossági szolgáltatások
Hő és hangszigetelőfüggöny - térelválasztók